Tiekamies 2020. gadā, Liepājā!

Jau izsenis cilvēka dzīve, darbošanās vienā vai citā procesā - bieži salīdzināta ar uguni. Ar degšanu. Katras personības profesionālas darbības pamatā ir radošums, aizrautība, spēja eksperimentēt, iedvesmot jeb iedegt līdzgaitniekus, kuri kopēji iedzīvina jaunas idejas.
 
Konferences tēmas ir savstarpēji saistītas, lai dažādu jomu profesionāļu stāsti būtu pamats un iedrošinājums visiem konferences dalībniekiem gan spējot radīt un īstenot jaunas idejas, gan katram pašam spēt rastu līdzsvaru starp darbu, atpūtu, ģimeni un veselīgu rutīnu.
 
Jautājumi, uz kuriem ikviens cilvēks, kurš virza procesu vai piedalās tā veidošanā – agrāk vai vēlāk, meklē atbildes, visbiežāk ir tieši šie:  Kā iedegties pašam. Kā aizdegt citus. Kā degt, bet nesadegt. Un ko darīt, kad uguns dziest.

Iedegt

Grūtības, entuziasms un finansiāli izaicinošs posms jaunu ideju iedegšanā. Kā spēt iedzīvināt ideju komandā un sabiedrībā. Saskaršanās ar piesardzību, šaubām un nosodījumu, kuru pārvarēšana nereti ir lielāks izaicinājums nekā pašas idejas iedzīvināšana.

Neizdegt

Izvēles un brīži, kad vairs nav iespējama iepriekšējā virzība un ir jāizvēlas cits risinājums, cita stratēģija. Izvēles darīt vai nedarīt, iet vai neiet. Ja iet tad, kur -  pa labi, pa kreisi, uz augšu vai uz leju. Palikt tepat vai nozust. Pieredzes stāsti par ceļu, nosacījumiem un izaicinājumiem.

Degt

Harmonijā ar sevi un iekšējo gatavību - kāpienam jaunos kalnos un pieņemot jaunus izaicinājumus. Ko spējam paņemt līdzi no iepriekš piedzīvotā un kā atmest lieko. Paša pieredzes izrakstītas receptes, kas ļauj iedegt jaunus stāstus un cilvēkus arī citās jomās. Degt par sevi, par savējiem, par Latviju.

LEKTORI

Ar pieredzes stāstiem dalīsies savas jomas eksperti un starptautiski atzīti praktiķi. Lektori iedvesmos, mudinās uz jautājumiem un iedrošinās uzdrīkstēties.
 

  PROGRAMMA

   

  2020. gada 21. februāris, Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars"

  ATRAŠANĀS VIETA

  Koncertzāle ir reģionālu un starptautisku kultūras pasākumu norišu centrs, mājvieta Liepājas Simfoniskajam orķestrim, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai, kā arī ēkas apsaimniekotājam un pasākumu producentiem - SIA „Lielais Dzintars". Koncertzālei piemīt izcila akustika. Ēkas savdabīgā arhitektūra saņēmusi neskaitāmas arhitektūras balvas starptautiskajā arēnā.

  Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars"

  Nakšņošanas iespējas

  Viesnīcas, kas atrodas
  5-15 min attālumā no konferences norises vietas.

  REĢISTRĒJIES

  Maksā ietilpst dalība konferencē, sinhronā tulkošana, konferences materiāli, uzkodas un dzērieni kafijas pauzē, pusdienas un konferences neformālā daļa noslēgumā.

  DRAUGI

  Radošo industriju konference "Subject: Creativity", Liepāja, koncertzāle "Lielais dzintars", 21.02.2020.